VHF100505HQ1N8ST
MFR.Part #
VHF100505HQ1N8ST
JLCPCB Part #
C395057
Description
1.8nH 350mA 600mΩ 6GHz 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS