VHF100505HQ1N0ST
MFR.Part #
VHF100505HQ1N0ST
JLCPCB Part #
C395051
Description
10GHz 1A 1nH 60mΩ 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS