CMP321609UD1R5MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMP321609UD1R5MT
JLCPCB Part #
C395022
Package
1206
Description
1.5uH 170mΩ 1A Multilayer inductor ±20% 1206 Power Inductors ROHS