CMP201209XD100KT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMP201209XD100KT
JLCPCB Part #
C395018
Package
0805
Description
10uH 250mA 560mΩ Multilayer inductor ±10% 0805 Power Inductors ROHS