CMP160808UE1R2MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMP160808UE1R2MT
JLCPCB Part #
C395006
Package
0603
Description
1.2uH 150mA 300mΩ Multilayer inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS