CMP160808JE100MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMP160808JE100MT
JLCPCB Part #
C395000
Package
0603
Description
1.15Ω 10uH 60mA Multilayer inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS