CMI321609V56NKT
MFR.Part #
CMI321609V56NKT
JLCPCB Part #
C394977
Package
1206
Description
200mΩ 300mA 30@50MHz 320MHz 56nH ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS