CMI321609U1R2KT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMI321609U1R2KT
JLCPCB Part #
C394975
Package
1206
Description
1.2uH 100mA 400mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS