CMI160808J8R2KT
MFR.Part #
CMI160808J8R2KT
JLCPCB Part #
C394964
Description
1.65Ω 12@4MHz 18MHz 5mA 8.2uH Multilayer inductor、High-frequency inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS