CMH201209B4R7MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMH201209B4R7MT
JLCPCB Part #
C394959
Package
0805
Description
300mΩ 4.7uH 750mA AEC-Q200 ±20% 0805 Power Inductors ROHS