IKW15N120H3FKSA1
MFR.Part #
IKW15N120H3FKSA1
JLCPCB Part #
C3191702
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 1.55mJ 1.55mJ 2.4V@15V,15A 217W 21ns 260ns 260ns 30A 75nC FS (Field Stop) TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS