IKW30N65ET7XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IKW30N65ET7XKSA1
JLCPCB Part #
C3191680
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 180nC 188W 20ns 245ns 30A 500uJ 590uJ 650V 80ns FS (Field Stop) TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS