67C402-10N
MFR.Part #
67C402-10N
JLCPCB Part #
C3191417
Package
PDIP-20
Description
0℃~+70℃ 10MHz 35mA 4.5V~5.5V 64x5 Asynchronous No Unidirectional 输出使能 PDIP-20 FIFOs Memory ROHS