FP10R12W1T7B11BOMA1
MFR.Part #
FP10R12W1T7B11BOMA1
Description
-40℃~+75℃@(Tj) 1.2kV 1.6V@15V,10A 1.89nF@25V 10A 20mW FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS