FP10R12W1T7B3BOMA1
MFR.Part #
FP10R12W1T7B3BOMA1
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 1.6V@15V,10A(Typ) 1.89nF@25V 10A 20mW FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS