FS35R12W1T7BOMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
FS35R12W1T7BOMA1
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 20mW 35A 6.62nF@25V FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS