FP10R12W1T7PB11BPSA1
MFR.Part #
FP10R12W1T7PB11BPSA1
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 1.89nF@25V 10A 20mW FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS