LMR36503MSC5RPERQ1
MFR.Part #
LMR36503MSC5RPERQ1
JLCPCB Part #
C3190195
Package
VQFN-9-HR(2x2)
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 1.2uA 2.2MHz 300mA 3V~65V 5V Buck Buck Built-in Fixed Yes VQFN-9-HR(2x2) DC-DC Converters ROHS