LMR36503RS5QRPERQ1
MFR.Part #
LMR36503RS5QRPERQ1
JLCPCB Part #
C3190189
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 1.2uA 2.2MHz 300mA 3V~65V 5V Buck Buck Built-in Fixed Yes VQFN-9-HR(2x2) DC-DC Converters ROHS