ME2188A33M3G
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
ME2188A33M3G
JLCPCB Part #
C394900
Package
SOT-23
Description
-20℃~+70℃ 1 15uA 1A 250kHz 3.3V 900mV~5V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-23 DC-DC Converters ROHS