MAX25600ATI/VY+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX25600ATI/VY+T
JLCPCB Part #
C3188930
Package
TQFN-28(5x5)
Description
200kHz~700kHz 4 4.9V~5.1V 5V~60V Analog、PWM Buck、Boost TQFN-28(5x5) LED Drivers ROHS