TDA386400000AUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TDA386400000AUMA1
JLCPCB Part #
C3187475
Package
PQFN-36(5x6)
Description
-40℃~+125℃ 1 250mV~3.04V 3V~17V 400kHz~2MHz 40A Buck Buck Built-in Yes PQFN-36(5x6) DC-DC Converters ROHS