KM336M400J20RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM336M400J20RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C36487
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
13mm 2000hrs@105℃ 20mm 33uF 400V 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS