CBW453215U600T
- MFR.Part #
- CBW453215U600T
- JLCPCB Part #
- C394529
- Package
- 1812
- Description
- -55℃~+125℃ 1 20mΩ 4A 60Ω@100MHz ±25% 1812 Ferrite Beads ROHS