CBW453215U121T
MFR.Part #
CBW453215U121T
JLCPCB Part #
C394520
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 30mΩ 4A ±25% 1812 Ferrite Beads ROHS