CBW322513U310T
MFR.Part #
CBW322513U310T
JLCPCB Part #
C394516
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1 30mΩ 31Ω@100MHz 5A ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS