CBW322513U301T
- MFR.Part #
- CBW322513U301T
- JLCPCB Part #
- C394515
- Package
- 1210
- Description
- -55℃~+125℃ 1 300Ω@100MHz 3A 80mΩ ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS