CBW321609U190T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBW321609U190T
JLCPCB Part #
C394500
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1 19Ω@100MHz 3A 40mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS