CBW160808U700T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBW160808U700T
JLCPCB Part #
C394477
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 100mΩ 70Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS