CBM100505U151T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBM100505U151T
JLCPCB Part #
C394399
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 150Ω@100MHz 200mΩ 700mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS