FHW1812IF8R2JST
MFR.Part #
FHW1812IF8R2JST
JLCPCB Part #
C394121
Description
10@7.96MHz 600mA 70MHz 8.2uH 850mΩ ±5% 1812 Inductors (SMD) ROHS