FHW0603UF4R7JST
MFR.Part #
FHW0603UF4R7JST
JLCPCB Part #
C393985
Description
100MHz 12@7.9MHz 200mA 4.7uH 4Ω ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS