MF52B 104F3950-100
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
MF52B 104F3950-100
Description
-55℃~125℃ 100kΩ 2mW/℃ 3950K 50mW 7s ±1% ±1% - NTC Thermistors ROHS