NXFT15WF104FEAB040
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NXFT15WF104FEAB040
Description
-40℃~+125℃ 0.6mW/℃ 100kΩ 24uA 3mW 3s 40mm 4250K 4311K 4334K ±1% ±1% - NTC Thermistors ROHS