NXFT15XH103FEAB025
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NXFT15XH103FEAB025
Description
-40℃~+125℃ 0.6mW/℃ 10kΩ 3380K 3434K 3455K 3mW 3s 77uA ±1% ±1% - NTC Thermistors ROHS