6.6KSMJX36A-AU_R2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
6.6KSMJX36A-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C391385
Package
DO-218AC
Description
10uA 114A@10/1000us 36V 44.2V 58.1V 6.6kW@10/1000us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS