35SVPF120M
MFR.Part #
35SVPF120M
JLCPCB Part #
C501341
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.7mm 120uF 35V 4.4A@100kHz 5000hrs@105℃ Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS