35SVPD47M
MFR.Part #
35SVPD47M
JLCPCB Part #
C128496
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.15A@100kHz 10mm 12.7mm 2000hrs@125℃ 30mΩ@100kHz 35V 47uF Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS