FDCW3216-2-161TF
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FDCW3216-2-161TF
JLCPCB Part #
C3040440
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 160Ω@100MHz 2 340mA 400mΩ 50V 1206 Common Mode Filters ROHS