FDCW3216-2-900TF
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FDCW3216-2-900TF
JLCPCB Part #
C3040439
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 300mΩ 370mA 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS