FTKB1207-221MT
MFR.Part #
FTKB1207-221MT
JLCPCB Part #
C3040429
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.16A 220uH 390mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS