FTKB1207-120MT
MFR.Part #
FTKB1207-120MT
JLCPCB Part #
C3040414
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
12uH 24mΩ 4.9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS