FTKB1207-8R2NT
MFR.Part #
FTKB1207-8R2NT
JLCPCB Part #
C3040412
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
20mΩ 5.6A 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS