FAUL0650-220MT
Extended
- Manufacturer
- cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
- MFR.Part #
- FAUL0650-220MT
- JLCPCB Part #
- C3040372
- Package
- SMD,7x6.6mm
- Description
- 140mΩ 2.6A 22uH 3.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS