FAUL0650-150MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FAUL0650-150MT
JLCPCB Part #
C3040371
Package
SMD,7x6.6mm
Description
15uH 3.1A 4A 90mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS