FAUL0650-6R8MT
MFR.Part #
FAUL0650-6R8MT
JLCPCB Part #
C3040368
Package
SMD,7x6.6mm
Description
41mΩ 5.8A 6.3A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS