FAUL0630-3R3MT
MFR.Part #
FAUL0630-3R3MT
JLCPCB Part #
C3040352
Package
SMD,7x6.6mm
Description
22mΩ 3.3uH 8.5A 9.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS