VT477M010FA5RR0NB1VP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
VT477M010FA5RR0NB1VP0
JLCPCB Part #
C3039784
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 10V 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS