CN86L033OGR
Extended
Manufacturer
Xinbei Electronics Technology
MFR.Part #
CN86L033OGR
JLCPCB Part #
C3039550
Package
SOT-89-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.2uA 3.3V 300mA 30V 60dB@(100Hz) 700mV@(300mA) Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-89-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS