CN88L033ATCR
Extended
Manufacturer
Xinbei Electronics Technology
MFR.Part #
CN88L033ATCR
JLCPCB Part #
C3039527
Package
SOT-23-5
Description
-45℃~+150℃@(Tj) 1 150mA 3.3V 300mV@(100mA) 35V 45dB@(120Hz) 6uA Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS